PureVision 2 HD 6 szt
65,99  72,74  cena obniżona: promocja cenowa na produkt

Moc: Ilość:
wysyłka od 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Soczewki Purevision 2HD są nowym flagowym produktem firmy Bausch&Lomb, dedykowanym do noszenia w trybie miesięcznym. Główną zaletą tych soczewek jest wysoki współczynnik dk/t, będący miarą przepuszczalności tlenu przez materiał, z którego została wykonana. Powoduje to, że oczy są mniej zmęczone i podatne na zaczerwienienie.

Purevision 2 HD oferuje wysoką jakość obrazu, dzięki redukcji lśnienia, efektu halo, refleksów i aberacji. Te wszystkie zalety wraz z niezwykle cienką konstrukcją soczewki zapewniają użytkownikom wysoki komfort użytkowania, a przede wszystkim o wiele dokładniejsze widzenie w porównaniu ze starszymi modelami soczewek. Nieprzypadkowo producent użył w nazwie produktu oznaczenia HD nawiązującego do High Definition, charakteryzującego się dbałością o wszelkie detale obrazu.

Soczewki stworzone zostały na bazie technologii Comfort Moist, pozwalającej na utrzymanie ciągłej wilgoci na powierzchni soczewki. Dodatkowym atutem jest również zaookrąglony profil soczewki zmniejszający tarcie między powieką i powierzchnią soczewki w trakcie zamykania i otwierania oczu.

Data ważności: minimum 2 lata od daty zakupu

Moce od -0,50 do -8,50 - wysyłka w 24 godziny. Pozostałe moce do 10 dni roboczych.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Zdecydowanie polecam
Soczewki świetne. Nawilżają oko można je nosic spokojnie cały dzień bez żadnych problemów suchego oka.
Polecam również firmę supersoczewki.com paczka na drugi dzień została wysłana. po dwóch dniach miałam ją w domu :) super :)
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Produkty Polecane