Proclear Sphere 3 szt
25,00 

Moc: Ilość:
wysyłka od 3 dni
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Soczewki Proclear Sphere to miesięczne soczewki sferyczne, które są dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Cooper Vision.

Są to soczewki miesięcznej wymiany przeznaczone do korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Do produkcji soczewek Proclear Sphere wykorzystano materiał Omafilcon A, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki wynoszącym 59% gwarantuje wysoki komfort noszenia przez cały okres stosowania.

 

Najwyższy komfort stosowania soczewek Proclear Sphere gwarantuje wykorzystanie PC Technology™, dzięki której soczewki znakomicie wiążą wodę i nawadniają soczewkę chroniąc ją jednocześnie przed wysychaniem. PC Technology™ powoduje również przyciąganie oraz wiązanie wody na powierzchni soczewki, dzięki czemu tworzy się bariera ochronna utrzymująca soczewkę w czystości. W ten sposób Proclear Sphere pozostaje nawilżona i wygodna w noszeniu przez cały dzień.

 

Soczewki Proclear Sphere zostały skonstruowane w taki sposób, by być jak najbardziej odporne na powstawanie osadów białkowych. Z kolei duża przepuszczalność tlenu sprawia, że soczewka nie blokuje dostępu tlenu do rogówki, co w pozytywny sposób wpływa na tolerancję oka dla tych szkieł kontaktowych.


Opakowanie zawiera 3 szt soczewek tej samej mocy

Data ważności: minimum 2 lata od zakupu

Czas realizacji: ok 5 dni roboczych

Parametry:

Krzywizna 8.6 mm
Średnica 14.2 mm
Materiał Omafilcon A
Uwodnienie 62%
Tryb noszenia miesięczny (dzienny)
Ilość sztuk w opakowaniu 3 szt.
Zakres mocy -20.0 co -6.50 co 0.50; -6.00 do +6.00 co 0.25; +6.50 do +20.0 co 0.50
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Produkty Polecane